


6 922 ₴
Black & Decker JumpStarter (12V/300A) BOOSTER - пусковий пристрій
Портативний BOOSTER для вашого автомобіля або мотоцикла. Високоякісна система допомоги при рушанні з місця як для бензинових, так і дизельних автомобілів гарантує, що вас ніколи не здивуєш. Стартер можна легко зарядити за допомогою мережевого адаптера або від прикурювача в автомобілі. JumpStarter має сталеві хомути, щоб ваш автомобіль запрацював у найкоротші терміни.

Специфікація:

Комплектація:
Відправлення товара: 4-7 робочих днів
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Основні | |
| Виробник | Black+Decker |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Зарядний |
| Струм заряду | 300 А |
| Стан | Новий |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |