



2 785 ₴
Переваги:

Машинка для видалення катишків з живленням від вбудованого акумулятора.
Швидко видаляє котишки з светрів, пальта, флісу, ковдр, килимів, оббивки і т.д.
Технічні дані:

Комплектація:
Відправлення товару: 4-7 робочих днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кнопка вмик./вимк. | Так |