









7 092 ₴
Представляємо вам електричну гойдалку MoMi LAMi, яка подарує вам хвилинку перепочинку, а вашому малюку зручне місце для відпочинку та ігор.

- Стабільна конструкція з алюмінію та сталі,
- Знімна обивка з можливістю ручного прання,
- Bluetooth- модуль, що дозволяє програвати улюблену музику з телефону,
- Два способи живлення гойдалки (від мережі або від акумулятора),
- 5-ступінчасте регулювання діапазону гойдання, рух гойдання відповідає природним рухам дитини в животі матері,
-10 вбудованих мелодій з регулюванням гучності,
- Регулювання часу гойдання - 8, 15 або 30 хвилин,
- 5-точкові регульовані ремені безпеки.
- Козирок на шпильках, москітна сітка в комплекті,
- Дві іграшки відстібаються на липучці,
- м'яка подушка під голову,
- Контурне сидіння, внутрішня частина з плюшевого матеріалу,
- Нековзкі накладки,
- Безшумна робота двигуна,
- пульт дистанційного управління,
- Швидка збірка без інструментів,
- Компактний розмір у складеному вигляді,
- З перших днів життя до 9 кг.

- Гойдалка MoMi LAMI електрична. Ви можете живити його від батарейок або від мережі. Залежно від уподобань вашої дитини, ви можете вибрати одну із 5 швидкостей гойдання. Ви також можете встановити таймер
- Безшумна робота двигуна забезпечить комфорт використання і не заглушить мелодії, що ллються.
- Похитування на боці імітує рухи в утробі матері, тому заспокоює малюка і дарує відчуття безпеки.
- У гойдалки MoMi LAMI є можливість керування з пульта! Ви можете змінити гучність мелодії або темп хитання на відстані, зручно влаштувавшись на дивані.
- MoMi LAMI зробить дозвілля вашого малюка приємнішим з музикою. Ви можете використовувати 10 мелодій, завантажених у модуль, або завдяки модулю Bluetooth відтворювати власну музику з телефону.
- Завдяки навісу від сонця та москітної сітці, які входять до комплекту, ви також зможете використовувати MoMi LAMI на вулиці, в саду або на терасі.
- MoMi LAMI також служить шезлонгом. Ви можете заблокувати гойдання та виставити стійке становище для вашої дитини.
- Безпека та комфорт вашої дитини – пріоритет MoMi. Тому крісло-гойдалка MoMi LAMI оснащена 5-точковими ременями безпеки, а його внутрішня частина оброблена ніжною плюшевою тканиною. Крім того, у нього є м'яка подушка, яка захищає голову.

Обивка легко знімається і стирається, що робить його дуже практичним.

Умний і безпечний для малюка, а також зручний для мами. Коли ваша дитина насолодиться принадами техніки – можна спокійно пити каву, а налаштування можна міняти, не встаючи з крісла – пульт у руку і готове!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Комплектація захисним бампером | Так |
| Коліщата | Ні |
| Підніжка | Ні |
| Антиковзні накладки на ніжках | Так |
| Швидкість гойдання | 5 |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Ігрові підвіски, Регульована спинка, Захисний бампер |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Електронний музичний блок | Так |
| Знімна накладка на сидіння для новонароджених | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Навісний ігровий елемент | дуга з іграшками |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 9 кг |
| Механізм гойдання | Так |
| Контроль гойдання таймером | Так |
| Функція вібрації | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Ні |