





3 200 ₴
Сонячна панель EZVIZ — це екологічне рішення, яке дозволяє продовжити термін служби батареї без підзарядки бездротової камери!
Панель забезпечує високу ефективність навіть у півтіні і має максимальну потужність 4,2 Вт, завдяки чому акумулятори в камерах заряджаються дуже швидко.

Панель сумісна з моделями EZVIZ:


| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 4.2 Вт |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Струм при максимальній потужності | 1.03 А |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Напруга | 6 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.045 кг |
| Ширина | 194.3 мм |
| Товщина | 6.3 мм |
| Довжина | 292.3 мм |