









8 322 ₴
Нова модель камери EB3 є інноваційним рішенням у категорії повністю бездротових камер EZVIZ - потужна батарея (5200mAh), відмінні параметри запису (3Mpx, H.265) та функція активного захисту майна EB3 гарантують неперевершену зручність використання на будь-якому типі.

☑️ Повністю бездротова робота завдяки потужному акумулятору ємністю 5200 мАг.
☑️ Плавне та чітке зображення з роздільною здатністю 2304 x 1296
☑️ Ширококутний об'єктив 2,8 мм, що дозволяє записувати велику площу
☑️ Вбудований ІЧ-датчик та алгоритм виявлення, що визначає рух людей і тварин, що зводить до мінімуму кількість хибних спрацьовувань
☑️ Автоматичний нічний режим, як в інфрачервоному, так і кольоровому режимі - з дальністю дії до 15 м
☑️ Робота зовні і всередині - корпус класу герметичності IP66
☑️ Мікрофон і динамік, які дають можливість спілкуватися з людьми перед камерою через мобільний додаток
☑️ Бездротове підключення через WiFi до інтернету - встановлюй камеру де хочеш!
☑️ Вбудований слот для карт micro SD - можливість підтримки карт ємністю до 256 Гб

Сонячна панель EZVIZ — це екологічне рішення, яке дозволяє продовжити термін служби батареї без підзарядки бездротової камери!
Камера EZVIZ EB3 забезпечує надчітке відео 2K, завдяки чому ви можете бачити всі деталі зображення. Завдяки цьому ви не пропустите жодної важливої події у своїй.

Акумулятор ємністю 5200 мА дозволяє камері працювати до 120 днів на одній повній зарядці, забезпечуючи стабільну роботу вдень і вночі. Камера також може бути підключена до сонячної панелі EZVIZ для забезпечення прямого живлення.
*На основі ретельних випробувань у лабораторіях EZVIZ у стандартних умовах.
Камера EB3 має активну функцію безпеки, яка забезпечує додатковий рівень захисту вашої власності. При виявленні зловмисників камера включає гучну сирену і два засліплюючі прожектори, щоб небажані відвідувачі знали, що їх помітили.
Камера має функцію двостороннього голосового зв'язку; це означає, що ви можете бачити і чути своїх гостей, а також розмовляти з ними.
Більше того, EB3 дозволяє створювати власні голосові повідомлення (3 рази по 10 секунд), щоб вітати гостей або відлякувати зловмисників.
Завдяки двом вбудованим прожекторам камера EZVIZ EB3 3Mpx здатна записувати зображення з яскравими кольорами навіть у темряві. Таким чином, можна помітити важливі деталі, які зазвичай залишаються непоміченими.
Крім кольорового режиму камера також має стандартні ІЧ-діоди з дальністю дії до 15 м, що генерують зображення в чорно-білому режимі (інфрачервоний режим).

Вбудований ІК-датчик та алгоритм виявлення людського тіла роблять EZVIZ EB3 досить розумним, щоб відрізняти людей від інших рухомих об'єктів, забезпечуючи вашу безпеку та зменшуючи кількість непотрібних повідомлень.
EB3 має міцний корпус, стійкий до погодних умов, дощ, пил та сніг не перешкода.
Турбуєтеся про рівень заряду батареї? Пам'ятайте, що можна використовувати сонячну панель EZVIZ для безперебійного живлення камери, отримуючи енергію прямо від сонця!
Технологія H.265, що використовується в камері, в порівнянні з широко використовується технологією стиснення відео - H.264, забезпечує більш плавний перегляд фільмів, записаних у роздільній здатності 2K. Крім того, вам не доведеться турбуватися про брак місця для зберігання через великі відеофайли - технологія H.265 дозволяє зменшити їх розмір до 50%.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 15 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| DNR | 3D |
| BLC | Так |
| DSS | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| ІЧ-порт | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Підігрів корпусу | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Напруга | 5 В |
| Довжина | 105.9 мм |
| Ширина | 62.8 мм |
| Висота | 62.8 мм |
| Вага | 522 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підігрівання корпусу | Так |
| Наявність ІЧ-підсвітки | Так |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |