







8 874 ₴
Пропонуємо Вам Wapozon BN-707 + лампа + лупа.
Удосконалений ароматерапевтичний апарат Wapozon + лампа + збільшувальне скло BN-707+ виконує ароматерапевтичну процедуру, що дозволяє отримати відчуття релаксації та зменшити численні недуги, у тому числі респіраторні захворювання та м'язові болі. Додаткова бактерицидна функція дозволяє виконувати й інші спеціалізовані послуги. Пропонований косметологічний апарат має збільшувальну лупу та лампу, які гарантують комфорт роботи та точне проведення процедур. Ось подробиці: Функції: пар, бактерицидний - активний озон, аромотерапія, ідеальне збільшення та освітлення завдяки лампі та лупі, технічні дані: потужність: 750 Вт, потужність флуоресцентної лампи: 22 Вт, джерело живлення: 220 В, вага: 8,5 кг , Розміри пристрою: 160x45x45см, Розміри упаковки: 92x47x28см, ,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид вапоризатора | Підлоговий |
| Функціональність вапоризатора | Ароматерапія |
| Висота | 160 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Область застосування | Обличчя |
| Наявність лампи-лупи | Так |