








5 270 ₴
Ультразвуковий зволожувач повітря, що працює за принципом ультразвукових хвиль, перетворює чисту воду на прохолодну і освіжаючу пару, виробляючи при цьому значну кількість негативних іонів, які беруть в облогу пилок, пил та інші забруднювачі повітря.
Smart управління
Зволожувач має бездротове підключення Wi-Fi, що дозволяє керувати зволожувачем із будь-якої точки світу.
Перед поверненням з роботи додому ви можете віддалено перевірити поточну вологість повітря у вашій квартирі та за необхідності включити зволожувач, щоб до вашого повернення повітря було ідеально зволоженим та чистим.
Безкоштовна програма «Розумний дім» або TuyaSmart доступна для завантаження в Google Play Store або App Store.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Очищувач/зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 28 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 5 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для людей, страждаючих алергією, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для меблів, паркету, музичних інструментів, Для книг у бібліотеках, художніх музеях, галереях, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для лікарень, санаторіїв, пансіонатів |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Ароматизація | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Озонування | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 160 мм |