



2 239 ₴
Маленький мультитул із великими можливостями - завжди майте його з собою на випадок надзвичайної ситуації!
Надійний і універсальний інструмент для багатьох застосувань. Він добре працює вдома, на роботі, у подорожі - буквально скрізь!
Мультитул містить ряд корисних інструментів, особливо корисних у поїздках, поїздках, таборах, на кемпінгах або, наприклад, в автомобілі.
Завжди майте його з собою на випадок надзвичайної ситуації!
Інструмент дуже міцний завдяки використанню нержавіючої сталі з твердістю 56 HRC.
Він містить низку найкорисніших у повсякденному житті інструментів, упакованих у міцний сталевий корпус.
У складеному вигляді мультитул займає мало місця. Він легко поміститься в кишеню, рюкзак або бардачок автомобіля.
Ідеальний подарунок для кожного хлопця!
Розміри: 12,0 см х 4,0 см х 1,2 см
Інструменти:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі, Розвідний ключ |
| Конфігурація | Обтискні кліщі, Гайковий ключ |
| Кількість інструментів | 5 шт. |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 12 см |