



2 474 ₴
Сучасна та потужна бритва для одягу з контейнером для шматочків
11 000 обертів леза в хвилину
У багатий набір входить електростатична щітка для видалення ворсу, яка захована в ручці бритви разом з аксесуарами.
Ємний акумулятор, тривалий час роботи на одному заряді.
Безпечний для тканин
Плаваючі леза підлаштовуються під довжину волосся
3 Режими роботи
ЗАСТОСУВАННЯ на всіх типах тканин
Безпека
Наша тканинна бритва гарантує безпечне та ефективне видалення пілінгів, даруючи користувачам душевний спокій та впевненість під час використання з ефектом оновленого одягу!
Технічні параметри
Вміст набору
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Вага | 0.242 кг |